Ubytování - Penzion Boďa

Penzion Boďa | obec Horní Němčí

Informace o ubytování

podnadpis

Penzion  BOĎA  - Areál koupaliště  U Dana
 

Útulný rodinný penzion ležící na úpatí Bílých Karpat v sousedství chráněné krajinné oblasti  DRAHY.

V roce  2000 byl od obce odkoupen celý areál koupaliště v Horním Němčí o rozloze  2400 m² a postupně rozšířen na 5000m². 

Penzion byl postaven a otevřen v roce 2001 vlastní stavební firmou.

Jeho součástí je nekuřácká restaurace , s letní terasou, malá vinárna, sauna pro maximálně  10 osob, příjemná odpočívárna s masážní vanou whirlpool. Možnost masáže na objednávku, letní plavecký bazén 33 x 13,5 m , dětský bazén s vodní atrakcí, zahradní restaurace, která pojme až 40 hostů. 

Restaurace je ideální pro rodinné i firemní oslavy s maximálním počtem  40 osob.

Celý areál je ideální pro pořádání sportovních akcí, táborů a soustředění proděti i dospělé. Možnost ubytování až 60 osob v penzionu a v nově postavených chatách. Přímo v areálu se nachází beach hřiště na volejbal i mini kopanou, betonové hřiště na nohejbal či vybíjenou, trampolíny a dětské hřiště s atrakcí.

Přímé okolí nabízí minigolf, workoutové, multifunkční a fotbalové hřiště. Pro cyklisty přímo v okolí penzionu vede cyklosteska a nedaleko  Beskydsko  - Karpadská magistrála. Možnost uložení kol v areálu.  Po domluvě s majitelem je možnost navštívit místní konírnu , popřípadě jízdu na koni.

V  zimním  období  možnost využití nedalekých lyžařských vleků - Strání -  8 km, Velký Lopeník - 20 km, Javorníky - Filipovo údolí - 20 km, Velká Javořina - Slovensko - 30 km. V okolí penzionu možnost běžeckého lyžování.

Apartmá 2-lůžkový pokoj s přistýlkou  ,sociální zařízení s vanou , TV, balkón 

3-lůžkový pokoj,  sociální zařízení s vanou, TV

2-lůžkový pokoj + 4-lůžkový pokoj , tyto pokoje mají společné sociální zařízení se sprchovým koutem , ideální pro rodiče s dětmi  

Několik snímků

penzion restaurace penzion

Kontaktní informace

Penzion Boďa

Horní Němčí 380

687 64   Horní Němčí


Tel.: 572 649 096

Mobil: 777 910 381

E-mail: penzion@boda-stav.cz

Copyright © - 2009 Penzion Boďa | All rights reserved

Validní XHTML & CSS